Psihodrāmas nometne “Atklātā jūra”

Psihodrāmas nometne pieaugušajiem.

Tā notiks Bernātos, 2017.gada 29., 30.jūlijā.

Kopš 2000.gada Liepājas psihodramatisti Rovēna Zarakovska un Agris Palkavnieks Nīcas pagasta Bernātos atpūtas bāzē „Draudzība” rīkojuši psihodrāmas nometnes. Astoņas vasaras trīs dienu garumā pašā vasaras plaukumā pulcējušies psihodrāmas speciālisti un psihodrāmas mīļotāji, lai kopā piedzīvotu Satikšanos. Satikšanos ar sevi, citiem, jūru, kāpām, priedēm, sauli, vēju, kopīgā vakarēšanā un ritēšanā.
Rovēnai un Agrim joprojām nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Nometne „Atklātā jūra…” ir veids, kā kopā varam to sniegt. Tādēļ aicinu dažādus ļaudis uz satikšanos nu jau otrajā atdzimušajā nometnē!

Darbnīcas vadīs Latvijas psihodramatisti Gita Paspārne, Jolanta Baltiņa, Jolanta Klisane, Liene Atholde, Gunta Dance, Gundega Kozlova.

Dalības maksa 135.00 Eur (dalības maksa, kurā iekļauta arī maksa par nakšņošanu, ēšanu)

Pieteikšanās sākusies, rakstot uz e-pastu: igeta.g@inbox.lv

Psihodrāmai dzimšanas diena!

Šogad psihodrāma svin 96 gadus. J.L.Moreno 1921. gada 1.aprīli pasludināja par psihodrāmas dzimšanas dienu. Psihodrāma ir psihoterapijas virziens, kurš samērā īsā laikā ļauj cilvēkam atrast atbildes uz saviem jautājumiem. Tas notiek pateicoties unikālām metodēm un darbībai. J.L.Moreno tulkoja vārdu psihodrāma: “dvēsele darbībā”, tas izskaidro iepriekš minēto. Psihodrāma dod iespēju piedzīvot nepiedzīvoto, tādejādi bagātinot savu pieredzi, izdzīvot otro reizi nesaprasto un tādejādi to saprast. Psihodrāma darbojas piecos dažādos līmeņos, kas nodrošina maksimālu ieguvumu.

Savukārt Latvijā I.Erdmane psihodrāmu atveda deviņdesmito gadu beigās un 2002.gadā nodibināja Moreno institūtu Latvijā, ar mērķi popularizēt psihodrāmu un sniegt apmācību. Šie mērķi tiek turpināti arī šodien. Psihodrāmu ir apguvuši vairāk kā 80 speciālisti dažādos līmeņos. Šī gada rudenī Moreno institūts Latvijā svinēs savu 15.gadu jubileju.

Daudz jaunas iespējas

Attēlu rezultāti vaicājumam “calendar”

Katru mēnesi tiek papildināts Notikumu kalendārs. Seko tam līdzi un iegūsti sev nepieciešamo informāciju! Lai būtu vieglāk atrast vajadzīgo informāciju, esam to sagrupējuši dažādās kategorijās.