Festivāls Helsus 2017

Moreno institūts Latvijā šogad piedalīsies festivālā Helsus 2017 , Jelgavā Pasta salā. Nāc iepazīsimies, satiksimies un baudīsim kopīgi festivāla gaisotni! Esam arī sarūpējuši dāvanu mūsu aktīvākajiem sekotājiem. Konkurss tiks rīkots sociālajā tīklā Facebook. Seko līdzi informācijai!

Psihodrāmai dzimšanas diena!

Šogad psihodrāma svin 96 gadus. J.L.Moreno 1921. gada 1.aprīli pasludināja par psihodrāmas dzimšanas dienu. Psihodrāma ir psihoterapijas virziens, kurš samērā īsā laikā ļauj cilvēkam atrast atbildes uz saviem jautājumiem. Tas notiek pateicoties unikālām metodēm un darbībai. J.L.Moreno tulkoja vārdu psihodrāma: “dvēsele darbībā”, tas izskaidro iepriekš minēto. Psihodrāma dod iespēju piedzīvot nepiedzīvoto, tādejādi bagātinot savu pieredzi, izdzīvot otro reizi nesaprasto un tādejādi to saprast. Psihodrāma darbojas piecos dažādos līmeņos, kas nodrošina maksimālu ieguvumu.

Savukārt Latvijā I.Erdmane psihodrāmu atveda deviņdesmito gadu beigās un 2002.gadā nodibināja Moreno institūtu Latvijā, ar mērķi popularizēt psihodrāmu un sniegt apmācību. Šie mērķi tiek turpināti arī šodien. Psihodrāmu ir apguvuši vairāk kā 80 speciālisti dažādos līmeņos. Šī gada rudenī Moreno institūts Latvijā svinēs savu 15.gadu jubileju.

Daudz jaunas iespējas

Attēlu rezultāti vaicājumam “calendar”

Katru mēnesi tiek papildināts Notikumu kalendārs. Seko tam līdzi un iegūsti sev nepieciešamo informāciju! Lai būtu vieglāk atrast vajadzīgo informāciju, esam to sagrupējuši dažādās kategorijās.