Atvērtās skatuves pasākums

Atvērtā skatuve ir starptautisks psihodrāma pasākums, kura laikā tās apmeklētāji tiek iepazīstināti ar psihodrāmu un tās efektivitāti. Arī šogad šis pasākums notiks un arī kā līdz šim Latvijā. Aicinu Tevi uz iepazīšanos un satikšanos psihodrāmā 12.oktobrī 2017. gadā plkst.18:00 un līdz 21:00. Satiksimies Lāčplēša ielā 43/45, Rīgā. Lūdzu, pirms nāc, piesaki savu dalību, lai varu parūpēties par pietiekamu tējas/kafijas galdu.

Pieteikties vari elektroniski jolanta.baltina@gmail.com vai zvanot 29597674.
Savukārt, ja Rīga ir pārāk tālu un vairāk vilina Liepājas skaistums, tad Atvērtās skatuves pasākumu vari piedzīvot arī tur! ATVĒRTĀ SKATUVE LIEPĀJĀ 2017. gada 12. oktobrī pulksten 18:00 – 20.00 Raiņa ielā 3, Liepājas Vakara maiņu vidusskolā.

Šajā dienā 12. oktobrī pulksten 18:00 pēc vietējā laika vismaz 7 valstīs vienlaicīgi notiks Spontanitātes un Kreativitātes vakars, uz kuru Liepājā esat aicināti arī Jūs! Šādi Psihodrāmas Atvērtās skatuves vakari notiek katru gadu daudzās valstīs, kad praktizējoši psihodramatisti, J.L.Moreno skolas sekotāji piedāvā tikties brīvā dzīves mākslas telpā jebkuram un vairot mūsu dzīvēs radošumu. Dalībniekiem būs iespēja redzēt un piedzīvot dvēseli darbībā uz Atvērtās skatuves, kurā ik viens ir nozīmīgs un var būt spontāns un radošs. Viss, kas ar mums notiek, noticis vai notiks var kļūt par iespēju būt kreatīvam šodien šeit un tagad. Jebkas, arī mūsu cerības, sapņi, bažas un fantāzijas ir reālas un nozīmīgas šajā procesā. Psihodrāma, kā spontanitātes un kreativitātes metode paver iespēju dzīvot daudz piepildītāku dzīvi. Tas būs piedzīvojums, kā arī izglītojošs pasākums – dalībnieki iepazīsies ar dažām no psihodrāmas aktīvās darbības metodēm, kas guvušas plašu pielietojumu psiholoģijā, psihoterapijā, izglītībā, kultūrā. Vadītāja: Gita Paspārne Psihodrāmas, psihoterapijas speciāliste, praktiķe
Pieteikšanās pa telefonu: 29278884 vai e-pastu: gitap@inbox.lv
Dalība pasākumā bezmaksas.


Savukārt, ja vēlies vienu viet satikt vairākus psihodramatistus, tad jādodas uz Rīgu, kur Atvērtās skatuves pasākumu piedāvās Igeta Gaiķe, Solvita Valtere, Jolanta Klišāne un Uģis Segliņš.

Ceturtdien, 12.oktobrī ikviens interesents ir gaidīts psihodrāmas Atvērtās skatuves vakarā!Psihodramatisti Solvita Valtere, Jolanta Klišāne, Igeta Gaiķe un Uģis Segliņš aicina “pagaršot”, sajust, piedzīvot šo radošo, unikālo psihoterapijas metodi.

Priekšskars atveras pulksten 19.30 deju skolā “Dzirnas” Lāčplēša ielā 106/108 2.stāvā.